Penzion U Papoušků
Na Příkopech 188/II
377 01 Jindřichův Hradec

rezervace ubytování:
telefon: +420 602 643 466
email: penzionupapousku@seznam.cz

Pobytové balíčky a novinky ...
Pro zadaní trasy do navigace GPS:

Penzion U Papoušků
Na Příkopech 188/II
377 01 Jindřichův Hradec

GPS souřadnice Loc: 49°8'47.799"N, 15°0'3.935"E
Příjezdové trasy(bez navigace):

Ze směru – Praha – Tábor

   Po vjezdu do Jindřichova Hradce (silnice č. 23) pokračujte stále rovně (Rezkova ulice), až na světelnou křižovatku (po levé ruce čerpací stanice AGIP). Zde odbočíte doprava a budete pokračovat Nádražní ulicí. Pokračujte rovně a cca po 400m projedete světelnou křižovatku rovně, pokračujete dál. Ulice se začne stáčet doprava, pokračujete dál až ke křižovatce, kde uhnete doleva (stále po hlavní silnici). Najeli jste na ulici Klášterská a před Vámi (cca 200m) vidíte Masarykovo náměstí. Míjíte první odbočku doprava a cca po 150m je další odbočka doprava, těsně před náměstím. Zde odbočíte a po 80m se dáte další odbočkou vpravo a cca po 60m na levé straně vidíte Penzion U papoušků. Vítejte u nás!

Ze směru – Praha – Pelhřimov

   Po příjezdu do Jindřichova Hradce (po E551, 34) pokračujte stále rovně ulicí Jarošovská až dojedete na kruhový objezd kde odbočíte doprava. Zhruba po 500m dojedete na světelnou křižovatku, kde zabočíte doleva směrem do centra (ulice Nádražní). Pojedete rovně a cca po 400m projedete světelnou křižovatku rovně, pokračujete dál. Ulice se začne stáčet doprava, pokračujete dál až ke křižovatce, kde uhnete doleva (stále po hlavní silnici). Najeli jste na ulici Klášterská a před Vámi (cca 200m) vidíte Masarykovo náměstí. Míjíte první odbočku doprava a cca po 150m je další odbočka doprava, těsně před náměstím. Zde odbočíte a po 80m se dáte další odbočkou vpravo a cca po 60m na levé straně vidíte Penzion U papoušků. Vítejte u nás!

Ze směru – Č. Budějovice – Třeboň

   Přijíždíte po E551, 34 ze směru Třeboň, jede po obchvatu kolem Jindřichova Hradce, míjíte sjezd doprava na Vídeň pokračujete dál. Podjedete most, na který najedete hned za ním doprava. Jedete po ulici Vídeňská směrem do centra. Projíždíte přes kruhový objezd rovně, po 200m projíždíte světelnou křižovatku rovně, na další světelné se dáte doprava po Nábřeží(po pravé ruce vidíte rybník Vajgar) cca po 250m najedete do odbočovacího pruhu doleva, odbočíte a jedete Růžovou ulicí směrem na Masarykovo náměstí. Náměstí projedete a hned na jeho konci, za žlutou budovou s nápisem Kaštánek, zahnete vlevo (ještě než vjedete do ulice Klášterská). Po 80m se dáte další odbočkou vpravo a cca po 60m na levé straně vidíte Penzion U papoušků. Vítejte u nás!

Ze směru – Č. Budějovice – Kardašova Řečice

   Při vjezdu do Jindřichova Hradce (silnice č. 23) pokračujte stále rovně (Rezkova ulice) až na světelnou křižovatku (po levé ruce čerpací stanice AGIP). Zde odbočíte doprava a budete pokračovat Nádražní ulicí. Pojedete rovně a cca po 400m projedete světelnou křižovatku rovně, pokračujete dál. Ulice se začne stáčet doprava, pokračujete dál až ke křižovatce, kde uhnete doleva (stále po hlavní silnici). Najeli jste na ulici Klášterská a před Vámi (cca 200m) vidíte Masarykovo náměstí. Míjíte první odbočku doprava a cca po 150m je další odbočka doprava, těsně před náměstím. Zde odbočíte a po 80m se dáte další odbočkou vpravo a cca po 60m na levé straně vidíte Penzion U papoušků. Vítejte u nás!

Ze směru – Vídeň – Nová Bystřice

   Přijíždíte do Jindřichova Hradce po silnici č. 128 a jedete stále rovně ulicí Vídeňská, až dojedete na kruhový objezd cca po 2500m. Projíždíte přes kruhový objezd rovně, po 200m projíždíte světelnou křižovatku rovně, na další světelné se dáte doprava po Nábřeží(po pravé ruce vidíte rybník Vajgar) cca po 250m najedete do odbočovacího pruhu doleva, odbočíte a jedete Růžovou ulicí směrem na Masarykovo náměstí. Náměstí projedete a hned na jeho konci, za žlutou budovou s nápisem Kaštánek, zahnete vlevo (ještě než vjedete do ulice Klášterská). Po 80m se dáte další odbočkou vpravo a cca po 60m na levé straně vidíte Penzion U papoušků. Vítejte u nás!